EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за затемнување

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598421743537542.jpg

Мека ткаат наредена сина и светло сива обична цврста затемнување нашата завеса8267

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8267
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:500 парчиња / боја
цена:4-12 УСД / компјутер
Пакување Детали за:ПВЦ
Време на испорака:50 ДЕНОВИ
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:300000-350000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ГОЛЕМ ЕФЕКТ И ПРЕМИН КВАЛИТЕТ - Идеално облекување на прозорец за домашна декорација, особено за Божиќ, Денот на благодарноста. Повеќе бои за избор, погодни за различен стил. Самата ткаенина е еден од најпопуларните материјали ширум светот. Со елегантниот изглед, дава пријатна и пријатна атмосфера во просторијата. Материјалот е 100% полиестер, може да спречи 85% -93% светлина и УВ зраци. 


Брза детали:

БЛОКУВАЧКА СВЕТЛИНА И ОДЛИЧНА ТЕРМИЛНА ИЗОЛАЦИЈА – тие се завеса за затемнување или затемнувачка завеса. Тежината на ткаенината е од 200gm до 320gsm. Тие се многу меки и пријатни на допир. Совршени додатоци за спална соба, дневна соба, детска соба и така натаму. Балансирајте ја собната температура - Мека цврста термоизолирана завеса од летна топлина и зимски студ, одржувајте ја просторијата ладна во лето, помага да се задржи топлината во зима, а во меѓувреме да се заштити приватноста.


Опис:

Фантастична декорација

РЕДУКЦИЈА НА НИЗОТ

ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА

Заштита на евиденцијата


Апликации:

Се пере во машина - Лесно се мие и суши. Завесите за затемнување се подготвени за употреба, универзално се вклопуваат во повеќето столбови за завеси. Лесно се става и се лизга.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ДОБРО ЕФЕКТ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

Изработено од 100% супер мека ткаенина со врвен квалитет (полиестер, увезено). Завесите за затемнување на наборите се издржливи и пријатни за допир. Блокирајте 85-95% сончева светлина и УВ зраци (темната боја работи подобро) без постава благодарение на технологијата за тројно ткаење. Светлосен сенка и намалување на бучавата за приватност и непречен сон. Така, може да се осигура дека луѓето нема да бидат вознемирени од надворешниот свет. 


Испраќам барање