EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за затемнување

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598418884368432.jpg

Едноставна модерна дневна соба завеси за затемнување со спојување-8185

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8185
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:500 парчиња / боја
цена:4-12 УСД / компјутер
Пакување Детали за:ПВЦ
Време на испорака:50 ДЕНОВИ
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:300000-350000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ВАРИЈАНТНИ БОИ И ПРЕМИУН КВАЛИТЕТ – Материјал: 100% полиестер се меша, добро висат веднаш од обвивката и имаат убав суптилен изглед на текстура, стилски и едноставен. Самата ткаенина е еден од најпопуларните материјали во светот. Со елегантен изглед, дава пријатна и удобна атмосфера во собата. Или само обичната е исто така променлива. Материјалот е 100% полиестер, може да спречи 85%-93% светлина и УВ зраци. 


Брза детали:

БЛОКУВАЧКА СВЕТЛИНА И ОДЛИЧНА ТЕРМИЛНА ИЗОЛАЦИЈА – тие се завеса за затемнување или затемнети завеси. Може да блокира 70% светлина, а не 100% завеса за затемнување. ќе ја спречи светлината и ќе ги разлади домовите за време на топлите лета и ќе заштеди на трошоците за греење со тоа што ќе го задржи студот надвор во текот на зимските месеци.


Опис:

ТЕМНА СОБА 

РЕДУКЦИЈА НА НИЗОТ 

ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА 

Заштита на евиденцијата 


Апликации:

Се мие во машина. Нежен циклус, топло железо. Не избелувајте, не се суши. Ако има брчки, луѓето треба само да висат некое време или да го испеглаат на топла температура, брчките постепено ќе исчезнат.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

Нашата ткаенина со Triple Weave Blackout Technology е лесен и течен материјал со посебен скриен слој што ја блокира светлината за мирен сон. Така може да се погрижи луѓето да не бидат вознемирени од надворешниот свет. Тие ќе го спречат надворешниот свет да се вовлекува во приватни моменти.


Испраќам барање