EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за затемнување

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598421145657074.jpg

Маслиново слонова коска комбинирани завеси за затемнување во шик 8239

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8239
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:500 парчиња / боја
цена:4-12 УСД / компјутер
Пакување Детали за:ПВЦ
Време на испорака:50 ДЕНОВИ
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:300000-350000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ВАРИЈАНТНИ БОИ И ПРЕМИУН КВАЛИТЕТ – Забранете ја сончевата светлина и штетните УВ зраци со оваа завеса за затемнување. Завесата што ја затемнува просторијата помага да остане спалната соба исклучително темна - совршена за попладневни дремки или утрински сонувања. Самата ткаенина е еден од најпопуларните материјали во светот. Со елегантен изглед, дава пријатна и удобна атмосфера во собата. Или само обичната е исто така променлива.


Брза детали:

БЛОКУВАЧКА СВЕТЛИНА И ОДЛИЧНА ТЕРМИЛНА ИЗОЛАЦИЈА – завесата за затемнување е совршен додаток на вашиот дом. Нашите термоизолирани завеси се достапни во различни големини и богати бои. Овие блокирани завеси го следат модерниот стил на минимализам. Избран материјал со квалитет, без нерамни рабови и строга контрола на квалитетот за подобро искуство со производот.


Опис:

ТЕМНА СОБА

РЕДУКЦИЈА НА НИЗОТ

ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

Заштита на евиденцијата


Апликации:

Рачно перење или перење во машина (Нежен циклус). Брзо пеглање или чистење на пареа доколку е потребно. Не белејте. Се мие во ладна вода. Се суши на тивок оган.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

Нашата ткаенина со Triple Weave Blackout Technology е лесен и течен материјал со посебен скриен слој што ја блокира светлината за мирен сон. Така може да се погрижи луѓето да не бидат вознемирени од надворешниот свет. Тие ќе го спречат надворешниот свет да се вовлекува во приватни моменти.

Испраќам барање