EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за затемнување

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598425735827940.jpg

Тегетско завеси за затемнување во простории со морнарско сина соба

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:NAVY
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:500 парчиња / боја
цена:4-12 УСД / компјутер
Пакување Детали за:ПВЦ
Време на испорака:50 ДЕНОВИ
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:300000-350000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ГОЛЕМ ЕФЕКТ И ПРЕМИУН КВАЛИТЕТ – .Самата ткаенина е еден од најпопуларните материјали во светот. Со елегантен изглед, дава пријатна и удобна атмосфера во собата. Материјалот е 100% полиестер, може да спречи 85%-93% светлина и УВ зраци. Може да даде мирен амбиент во собата и да создаде совршена средина за спиење со овие раскошни и функционални завеси за затемнување.


Брза детали:

БЛОКИРАIGHЕ СВЕТЛИНА И ОДЛИЧНА ТЕРМАЛНА ИЗОЛАЦИЈА - тие се завеса за затемнување или затемнета завеса. Тежината на ткаенината е од 200gsm до 320gsm. Тие се многу меки и пријатни за допир. Совршени додатоци за спална соба, дневна соба, детска соба и така натаму. Квалитетен избран материјал, без нерамни полите и строга контрола на квалитетот за подобро искуство со производот. Како што покажува резултатот од трудот, завесите можат да намалат 10-15% бучава. Нема да го носите звукот и свирењето на автомобилот на соседот. Навистина е добро за спиење, особено за бебиња.


Опис:

Фантастична декорација

РЕДУКЦИЈА НА НИЗОТ

ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА

Заштита на евиденцијата


Апликации:

100% полиестер. Ист материјал и боја назад како и предната страна. Се пере во машина под 30 степени. Слободно контактирајте не доколку имате какви било други прашања.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ДОБРО ЕФЕКТ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

Изработено од 100% врвен квалитет Супер мека ткаенина (полиестер, увезена). Завесите за затемнување со набори со молив се издржливи и пријатни на допир. Блокирајте 85-95% сончева светлина и УВ зраци (темната боја работи подобро) без облога благодарение на технологијата за тројно ткаење. Светлата сенка и намалување на бучавата за приватност и ненарушен сон. Намалете ги звуците за одреден степен. Кога престојувате со членовите на семејството, завесите ќе дадат личен простор и ќе ја заштитат приватноста.


Испраќам барање