EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за затемнување

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598419284485966.jpg

Вештачки лен завеси свежо зелено спојување 8208 затемнување

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8208
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:500 парчиња / боја
цена:4-12 УСД / компјутер
Пакување Детали за:ПВЦ
Време на испорака:50 ДЕНОВИ
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:300000-350000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ВАРИЈАНТНИ БОИ И ПРЕМИУН КВАЛИТЕТ – Оваа затемнувачка завеса е достапна за различни бои или повеќе комбинации на бои. Клиентите можат слободно да избираат боја и место за зглобовите. Самата ткаенина е еден од најпопуларните материјали ширум светот. Завесата што ја затемнува просторијата помага да се одржи исклучително темна спалната соба - совршена за попладневни дремки или утрински сонувања. Освен што промовира подобри услови за спиење, завесата обезбедува целосна приватност и помага да се намали бучавата однадвор за потивка внатрешна средина.


Брза детали:

ДРАМАТИЧЕН АМБИЕНТ И ОДЛИЧНА ТЕРМИЛНА ИЗОЛАЦИЈА – Завесата може да се користи и во трпезарија за создавање драматичен амбиент или во медиумска просторија или канцеларија за да се минимизира отсјајот на ТВ или компјутерските екрани. Уште повеќе, помага да се заштитат тепихот и тапацирот од избледување на бојата предизвикано од сонцето. 


Опис:

ТЕМНА СОБА

РЕДУКЦИЈА НА НИЗОТ

ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

Заштита на евиденцијата


Апликации:

Се мие во машина. Нежен циклус, топло железо. Не избелувајте, не се суши. Ако има брчки, луѓето треба само да висат некое време или да го испеглаат на топла температура, брчките постепено ќе исчезнат.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

Нашата ткаенина со Triple Weave Blackout Technology е лесен и течен материјал со посебен скриен слој што ја блокира светлината за мирен сон. Така може да се погрижи луѓето да не бидат вознемирени од надворешниот свет. Тие ќе го спречат надворешниот свет да се вовлекува во приватни моменти.


Испраќам барање