EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за затемнување

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598423881289525.jpg

Најважен третман на цврст прозорец Црна завеса на нашата завеса

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:ЦРНА
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:500 парчиња / боја
цена:4-12 УСД / компјутер
Пакување Детали за:ПВЦ
Време на испорака:50 ДЕНОВИ
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:300000-350000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ВАРИЈАНТНИ БОИ И ПРЕМИУН КВАЛИТЕТ – Оваа завеса за затемнување е достапна за различни бои или повеќе комбинации на бои. Клиентите можат слободно да избираат боја и место за зглобовите. Самата ткаенина е еден од најпопуларните материјали во светот. Со елегантен изглед, дава пријатна и удобна атмосфера во собата. Или само обичната е исто така променлива. Материјалот е 100% полиестер, може да попречи 85%-93% светлина и УВ зраци. 


Брза детали:

БЛОКУВАЧКА СВЕТЛИНА И ОДЛИЧНА ТЕРМИЛНА ИЗОЛАЦИЈА – тие се завеса за затемнување или затемнувачка завеса. Тежината на ткаенината е од 200gm до 320gsm. Термичките завеси за затемнување ќе ја задржат светлината и ќе ги разладат домовите за време на жешките лета и ќе заштедат на трошоците за греење со тоа што ќе го задржат студот надвор во текот на зимските месеци. Квалитетно избран материјал, без нерамни рабови и строга контрола на квалитетот за подобро искуство со производот.


Опис:

ТЕМНА СОБА

РЕДУКЦИЈА НА НИЗОТ

ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

Заштита на евиденцијата


Апликации:

Се мие во машина. Нежен циклус, топло железо. Не избелувајте, не се суши. Ако има брчки, луѓето треба само да висат некое време или да го испеглаат на топла температура, брчките постепено ќе исчезнат.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

Нашата ткаенина со Triple Weave Blackout Technology е лесен и течен материјал со посебен скриен слој што ја блокира светлината за мирен сон. Така може да се погрижи луѓето да не бидат вознемирени од надворешниот свет. Тие ќе го спречат надворешниот свет да се вовлекува во приватни моменти.


Испраќам барање