EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за затемнување

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598423541351620.jpg

Откриена завеса за јаглен со спојување на термичко намалување на 8315 Затемнување на нашата завеса

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8315
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:500 парчиња / боја
цена:4-12 УСД / компјутер
Пакување Детали за:ПВЦ
Време на испорака:50 ДЕНОВИ
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:300000-350000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

УБАВО ДЕКОРАЦИЈА & ПРЕМИН КВАЛИТЕТ - Со уникатни и висококвалитетни дизајни на набори, завесите за затемнување ќе ја осветлат декорацијата на домот и ќе создадат смирувачка атмосфера за која било просторија во секое време. Самата ткаенина е еден од најпопуларните материјали ширум светот. Со елегантниот изглед, дава пријатна и пријатна атмосфера во просторијата. Материјалот е 100% полиестер, може да спречи 85% -93% светлина и УВ зраци. 


Брза детали:

БЛОКИРА LЕ СВЕТЛИНА И ОДЛИЧНА ТЕРМИЛНА ИЗОЛАЦИЈА - тие се завеса за затемнување или завеса затемнета. Тежината на ткаенината е од 200gsm до 320gsm. Тие се многу меки и пријатни за допир. Совршени додатоци за спална соба, дневна соба, детска соба и така натаму. Избран материјал за квалитет, без нерамни полите и строга контрола на квалитетот за подобро искуство со производот.


Опис:

Фантастична декорација

РЕДУКЦИЈА НА НИЗОТ

ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА

ОДЛИЧНА СПОСОБНОСТ ЗА ПОМЕНУВАЊЕ

Заштита на евиденцијата


Апликации:

Се мие во машина. Нежен циклус, топло железо. Не избелувајте, не се суши. Ако има брчки, луѓето треба само да висат некое време или да го испеглаат на топла температура, брчките постепено ќе исчезнат.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

ИСКЛУЧНА ИЗРАБОТКА

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

Изработено од 100% супер мека ткаенина со врвен квалитет (полиестер, увезено). Завесите за затемнување на молив од уми Umi се издржливи и пријатни за допир. Ткаенина ткаени технологија Blackout технологија е лесен и лелеав материјал со посебен скриен слој што блокира светлина за мирен сон. Така, може да се осигура дека луѓето нема да бидат вознемирени од надворешниот свет. 


Испраќам барање