EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за затемнување

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598427013922347.jpg

Завеси за затемнување 2 панели поставени завеса за затемнување на цврста сребрена дупка

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:СРЕБРЕН
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:500 парчиња / боја
цена:4-12 УСД / компјутер
Пакување Детали за:ПВЦ
Време на испорака:50 ДЕНОВИ
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:300000-350000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ДОБРО ДИЗАЈНИРАН И ПРЕМИУН КВАЛИТЕТ – Blackout завесите нудат широк спектар на добро дизајнирани и функционални завеси кои на прозорците им даваат богат и модерен изглед. Завеси за затемнување со врвен квалитет кои го намалуваат шумот, ја блокираат светлината, ја минимизираат светлината и обезбедуваат приватност. Нашите завеси за затемнување се погодни за сите типови прозорци. Завесата за затемнување му дава на прозорецот елегантен изглед. Лесно спојувајте го комплетот за завеси со други производи.

Брза детали:

БЛОКУВАЧКА СВЕТЛИНА И ОДЛИЧНА ТЕРМИЛНА ИЗОЛАЦИЈА – Термичкиот покрив го прави не само енергетски ефикасен, туку може да блокира до 99% од светлината и да филтрира приближно 60% од надворешната бучава да влезе во просторијата. Избран квалитетен материјал, без нерамни полиња и строги контрола на квалитетот за подобро искуство со производот.

Опис:

ТЕМНА СОБА

РЕДУКЦИЈА НА НИЗОТ

ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

Заштита на евиденцијата

Апликации:

Се мие во машина. Нежен циклус, топло железо. Не избелувајте, не се суши. Ако има брчки, луѓето треба само да висат некое време или да го испеглаат на топла температура, брчките постепено ќе исчезнат.

Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

Конкурентна предност :

Дебелите квалитетни завеси помагаат во апсорпција на 99% од светлината и УВ-зраците што минуваат низ нив. Истата богата и темна боја, на предната и задната страна, дава одличен ефект на затемнување на просторијата. Овие завеси за затемнување помагаат во блокирање на секаков вид на температура, без разлика дали е топла или студена, обезбедувајќи кул атмосфера во лето и одржувајќи ја топлината внатре и студот надвор во зима.

Испраќам барање