EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за затемнување

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598422522517820.jpg

Декорација на соба за бебиња, розова девојка 8282 Завеса за затемнување

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8282
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:500 парчиња / боја
цена:4-12 УСД / компјутер
Пакување Детали за:ПВЦ
Време на испорака:50 ДЕНОВИ
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:300000-350000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ДОБРА СПОСОБНОСТ ЗА ЗАТЕНУВАЊЕ И ПРЕКРАСНО ПЕЧАТЕЊЕ – Оваа завеса за затемнување е достапна за различни бои или повеќе комбинации на бои. Клиентите можат слободно да избираат боја и место за зглобовите. Самата ткаенина е еден од најпопуларните материјали во светот. Усвојува технологија за тројно ткаени и ултравиолетови полу-влакна, со можност за намалување на сончевата светлина и УВ зраците (темните бои работат подобро), како и бучавата, ја балансираат собната температура со изолација од летните горештини и зимските студови, а во меѓувреме ја штитат приватноста


Брза детали:

ШИРОКО УПОТРЕБА И ЗАТЕМНУВАЊЕ НА СОБАТА - завесите за затемнување се совршени за дневна/спална/детска соба како функционални завеси. Освен тоа, истите материјали и страничните и еднобојните додаваат поголема елеганција на куќата. 100% полиестер, изработен од иновативна ткаенина со тројно ткаење; нема цврста облога; елегантно ги врамува прозорците со софистицирана завеса.  


Опис:

МЕКА И ДЕБЕЛА ТКАФЕНИНА

ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

БЕЗ БРЧКИ

КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРА

ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ И БОИ

Заштита на евиденцијата


Апликации:

Се пере во машина, Пегла на ниски температури. Направено во фабриката OEKO-TEX Standard 100, осигурува дека текстилот ги исполнува високите безбедносни и еколошки стандарди.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

Нашата ткаенина со Triple Weave Blackout Technology е лесен и течен материјал со посебен скриен слој што ја блокира светлината за мирен сон. На нашите завеси нема облога или формалдехид. Нема штета по здравјето, особено за бебето. Лесно да ги купите.


Испраќам барање