EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за затемнување

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598420489975301.jpg

Бебе сина розова модерна соба за затемнување8223 Завеси за затемнување

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8223
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:500 парчиња / боја
цена:4-12 УСД / компјутер
Пакување Детали за:ПВЦ
Време на испорака:50 ДЕНОВИ
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:300000-350000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

РАСКОЈН ДИЗАЈН И ПРЕМИУН КВАЛИТЕТ – Оваа затемнувачка завеса е достапна за различни бои или повеќе комбинации на бои. Намалете го надворешното загадување со бучава, со технологијата за тројно ткаење (Совршен топлински изолатор). Овие завеси се направени за да го заштитат вашиот дрвен мебел/мебел од директна сончева светлина/топлина. Самата ткаенина е еден од најпопуларните материјали во светот. Со елегантен изглед, дава пријатна и удобна атмосфера во собата.


Брза детали:

БЛОКУВАЧКА СВЕТЛИНА И ОДЛИЧНА ТЕРМИЛНА ИЗОЛАЦИЈА – тие се завеса за затемнување или затемнувачка завеса. Тежината на ткаенината е од 200gm до 320gsm. Термичките завеси за затемнување ќе ја задржат светлината и ќе ги разладат домовите за време на жешките лета и ќе заштедат на трошоците за греење со тоа што ќе го задржат студот надвор во текот на зимските месеци. Квалитетно избран материјал, без нерамни рабови и строга контрола на квалитетот за подобро искуство со производот.


Опис:

ТЕМНА СОБА

РЕДУКЦИЈА НА НИЗОТ

ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА

Заштита на евиденцијата


Апликации:

Се мие во машина. Нежен циклус, топло железо. Не избелувајте, не се суши. Ако има брчки, луѓето треба само да висат некое време или да го испеглаат на топла температура, брчките постепено ќе исчезнат.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

Нашата ткаенина со Triple Weave Blackout Technology е лесен и течен материјал со посебен скриен слој што ја блокира светлината за мирен сон. Така може да се погрижи луѓето да не бидат вознемирени од надворешниот свет. Тие ќе го спречат надворешниот свет да се вовлекува во приватни моменти.

Испраќам барање