EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Постелен

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598334461751712.jpg

Кралска сина 100% полиестерска постелнина-HF29023

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:HF29023
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD8-15 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ ЧЕСТА В.
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:70000-75000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ЛУКСУЗЕН УТЕШТЕЛ – Прекривката од микрофибер има чисто исечени рабови, елегантен стил со врежана шема лесно ќе одговара на вашиот постоечки декор. Декоративните врежани шевови веднаш додаваат класичен изглед без напор. Оваа прекривка со врвен квалитет е совршен акцент на спалната или гостинската соба. 


Брза детали:

РАСКОЈН ДИЗАЈН И БОИ И ФУНКЦИИ – Додадете повеќе убавина на вашата колекција постелнина со оваа прекривка. Овој прекрасен сет има светли бои и традиционален ватиран за бескрајна визуелна привлечност и удобност. Исто така, се враќа на дополнителен шаблон за да можете лесно да имате два различни изгледи во вашата соба. Овој комплет е исткаен со највисок квалитет. Има неоценет, монохроматски изглед и истовремено внесува елемент на детали и софистицираност во собата.. Прекривката е доволно лесна за да се користи во потопло време, но се држи и во студена ноќ.


Опис:

ПОВЕЕНА КАЛИТЕТСКА ТАБЕЛА

УБАВО ПОТВРДЕН СТИЛ

ПОСЛЕДНИ РЕДОВИ

Отпорност на смалување

СЕЗОНСКИ КОМФОРТ ВО ДИЗАЈН


Апликации:

Топло миење во машина посебно пред употреба. Не белејте. Можеби топло сушење. Топло пегла ако е потребно. Не чистете суво.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

СУПЕР мек и пријатен

Лесна тежина и издржлива

РАЗЛИЧНО

Лесно чисто 


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите. Лесна нега и пријателска за кожата.


Испраќам барање