EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Постелен

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598338486878003.jpg

Постелнина за дизајн на решетки од сина боја на океанот-HF29028

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:HF29028
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD8-15 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ ЧЕСТА В.
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:70000-75000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ЛЕСНА ТЕЛИШТА И Удобен материјал - Прекрасните прекривки bed даваат шарм на вашата спална соба. Опремата на спалната соба може да се смени: свртете го капакот на креветот и добиете сосема поинаков, прекрасен ефект. Декоративно релјефно бодување додава класичен изглед без напор, веднаш. Овој луксузен комплет за постелнини со врвен квалитет е совршен акцент на спалната соба или просторијата за гости. 


Брза детали:

LAVISH DESIGN & COLORS & FUNCTIONS – This versatile and timeless set comes in 3 chosen seasonal colors with contemporary horizontal design which is practically timeless and can be used in bedroom, living room, dorm or guestroom. It have the understated, monochromatic look while bringing an element of detail and sophistication to the room..The bedspread is light enough to be used in warmer weather, but also holds its own on a chilly night.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

УБАВО ПОТВРДЕН СТИЛ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

СЕЗОНСКО ПРЕМИУМСКО ПОДГОВОР


Апликации:

Направено од мека, еластична 100% микрофибер со тенок, но густ фил од памук, овој постелнина е доволно лесен за да се користи во потопло време, но исто така се издржува и во студена ноќ. Се пере во машина во ладна вода. Исушете го на тивок оган. Конструиран да трае многу долго ако се одржува правилно. влакна од ткаенина и домашни миленици кои се спротивставуваат на дамки не би се држеле до тоа. Висококвалитетен материјал е отпорен на пилинг и бледнее.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

СУПЕР мек и пријатен

ПОСЛЕДНИ РЕДОВИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

Долгорочните


Конкурентна предност :

The top-notch quality and great customer service. Our products come with highest standard quality with 100%customer satisfaction.Easy care and skin friendly. Easy wash material creates a wonderful bed update that is simple and hassle-free to care for in the comfort and convenience of  home.


Испраќам барање