EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Постелен

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598333899351165.jpg

HF29016 сива врежана покривка за цвеќиња

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:HF29016
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD8-15 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ ЧЕСТА В.
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:70000-75000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

УНАПРЕДНО И ЛЕСНО – Изработено со користење на врвен путер поли-кадифе напред и мек микрофибер во задниот дел за оние пријатни есенски и зимски ноќи. Обезбедете крајна лесна и чудесна удобност при спиење со реверзибилен дизајн на јорган кој е лесен за користење - Разновидна употреба како прекривка или прекривка за да обезбеди топлина и мекост 


Брза детали:

РАСКОЈН ДИЗАЈН И БОИ – 100% микрофибер за долготрајна мекост и врвна релаксација со отпорност на избледување и дамки подобра од памукот - Хипоалергичната покривка ќе го одржува вашето тело свежо. Има неоценет, монохроматски изглед и истовремено внесува елемент на детали и софистицираност во собата.. Прекривката е доволно лесна за да се користи во потопло време, но се држи и во студена ноќ.


Опис:

ПРЕМИУМ ИЗБОР НА МИКРОВЛАКНА

УБАВО ПОТВРДЕН СТИЛ

СЕЗОНСКИ КОМФОРТ ВО ДИЗАЈН

РЕверзибилен ДИЗАЈН

ЛЕСНИ И МЕКИ


Апликации:

Овој комплет за прекривки е исклучително лесен за нега. Може да се мие во ладна вода со слични бои. Исушете го на тивок оган. Не избелувајте - Без бледнее - Без намалување !! Конструиран да трае многу долго ако се одржува правилно.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

СУПЕР мек и пријатен

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

Долгорочните


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи доаѓаат со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите. Лесна нега и пријатна за кожата. Нашиот прекривка е совршен избор за подобрување на вашиот кревет од функционален во прекрасен.


Испраќам барање