EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Постелен

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598339003685806.jpg

Смарагден капак - мека, лесна и пријатна покривка за кревет

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:HF29028-1
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD8-15 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ ЧЕСТА В.
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:70000-75000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

УНИКАТЕН КВАЛИТЕТ - Прекрасните постелнини и даваат шарм на вашата спална соба. Опремата на спалната соба може да се смени: свртете го капакот на креветот и добиете сосема поинаков, прекрасен ефект. Постелнината е украсена со ефективна геометриска шема. Ткаенината е многу мека и пријатна - само чувствителна и мазна - ова ви овозможува да се лизнете под смирувачкото ќебе без никакви понатамошни проблеми - без оглед дали е за дремка или за одмор и загревање.


Брза детали:

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ И ФУНКЦИИ - Овој разноврсен и безвременски сет доаѓа во 3 избрани сезонски бои со современ хоризонтален дизајн, кој е практично безвременски и може да се користи во спална соба, дневна соба, студентски дом или соба за гости. Има недооценет, монохроматски изглед, а притоа внесува елемент на детали и софистицираност во просторијата .. Постелнината е доволно лесна за да се користи во потопло време, но исто така се одржува и во студена ноќ.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

ШИРОКА ПРИМЕНА

УБАВО ПОТВРДЕН СТИЛ

СЕЗОНСКО ПРЕМИУМСКО ПОДГОВОР


Апликации:

Направено од мека, еластична 100% микрофибер со тенок, но густ фил од памук, овој постелнина е доволно лесен за да се користи во потопло време, но исто така се издржува и во студена ноќ. Се пере во машина во ладна вода. Исушете го на тивок оган. Конструиран да трае многу долго ако се одржува правилно. влакна од ткаенина и домашни миленици кои се спротивставуваат на дамки не би се држеле до тоа. Висококвалитетен материјал е отпорен на пилинг и бледнее.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

СУПЕР мек и пријатен

ПОСЛЕДНИ РЕДОВИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

Долгорочните


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите. Лесна нега и пријателска за кожата. Материјалот за лесно перење создава прекрасно ажурирање на креветот, едноставно и без проблеми за да се грижите во удобноста и удобноста на домот.


Испраќам барање