EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Постелен

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598341005117877.jpg

Везови 100% полиестерски прекривки HF29034 Навлака за јорган

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:HF29034
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD8-15 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ ЧЕСТА В.
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:70000-75000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТНА ТКАФЕНИЦА - Јорганот е изработен од висококвалитетен микрофибер материјал со супер мек допир и совршена тежина. Доволна тежина за да им биде удобно на клиентите, но сепак доволно лесни за да не се потат, одлична за користење во текот на целата година. Дизајниран е да биде класичен и разноврсен, елегантен светло сив со нежни геометриски ватиран шевови, лесно да одговара на вашата постоечка спална соба.


Брза детали:

СЛАВЕН ДИЗАЈН И СОФИСТИКАЦИРАНА БОЈА И ФУНКЦИИ - Чудесниот и привлечен дизајн има одлични комбинации на бои што му дава софистициран изглед на просторијата. Можете исто така да го користите за да ја направите просторијата посуптилна и елегантна, бидејќи е потребна за да се подобри убавината на соба и се смета за најдобро и за младенците, исто така. Има недооценет, монохроматски изглед, а притоа внесува елемент на детали и софистицираност во просторијата .. Постелнината е доволно лесна за да се користи во потопло време, но исто така се одржува и во студена ноќ.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

УБАВО ПОТВРДЕН СТИЛ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

СЕЗОНСКИ КОМФОРТ ВО ДИЗАЈН


Апликации:

Овој комплет за прекривки е исклучително лесен за нега. Може да се мие во ладна вода со слични бои. Исушете го на тивок оган. Не избелувајте - Без бледнее - Без намалување !! Конструиран да трае многу долго ако се одржува правилно.


Спецификации:

НАПРЕДНИ ЗАЕДНИЦИ

СУПЕР мек и пријатен

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

Трајно и реактивно боење


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Исто така, тој е претходно измиен и претходно натрупан за да биде максимално издржлив и пријатен, што гарантира дека ќе ја задржи формата со текот на времето. Нашите производи доаѓаат со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите. Лесна нега и пријателска кожа.


Испраќам барање