EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Постелен

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598336893799351.jpg

Нечиста розова геометриска покривка-HF29026

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:HF29026
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD8-15 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ ЧЕСТА В.
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:70000-75000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ЛУКСУЗЕН СТИЛ И ДОБАР КВАЛИТЕТ – Прекривката е многу убав уред за луксузен стил на вез и дизајн на рабовите. Направете ја просторијата убава и привлечна. Прекривката може да се користи за секојдневна употреба или за посебна пригода. Декоративните врежани шевови веднаш додаваат класичен изглед без напор. Овој луксузен комплет постелнина со врвен квалитет е совршен акцент на спалната или гостинската соба. 


Брза детали:

УБАВ МЕДИ ГЕОМЕТРИСКИ МАСЕР & БОИ И ФУНКЦИИ - Доживејте го најудобниот и луксузниот сон со нашата неверојатна колекција на врежана ватиран геометриски образец. Има недооценет, монохроматски изглед, а притоа внесува елемент на детали и софистицираност во просторијата .. Постелнината е доволно лесна за да се користи во потопло време, но исто така се одржува и во студена ноќ.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ЕКСТРА МО SOНО ЗАВРШУВАЕ

УБАВО ПОТВРДЕН СТИЛ

Дизајн на фаќање очи

СЕЗОНСКИ КОМФОРТ ВО ДИЗАЈН


Апликации:

Овој комплет за прекривки е исклучително лесен за нега. Може да се мие во ладна вода со слични бои. Исушете го на тивок оган. Не избелувајте - Без бледнее - Без намалување !! Конструиран да трае многу долго ако се одржува правилно.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

СУПЕР мек и пријатен

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

Долгорочните


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите. Лесна нега и пријателска за кожата.


Испраќам барање