EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Постелен

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598335294617090.jpg

Везена постелнина за везени „Цивидини“ -HF29024

Место на потекло: КИНА
Бренд име: РАНЧО
Број на моделот: HF29024
Потврдување: БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол: 100set
цена: USD8-15 / СЕТ
Пакување Детали за: ПВЦ ЧЕСТА В.
Време на испорака:  во тек
Начин на плаќање: TT
Набавка Способност: 70000-75000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТСКА ТАБЕЛИНА - Изработено со употреба на врвно кадифено путер од предната страна и мека микрофибер одзади за оние пријатни есенски и зимски ноќи. Декоративно релјефно шиење додава класичен изглед без напор, веднаш. Овој луксузен комплет за постелнини со врвен квалитет е совршен акцент на спалната соба или просторијата за гости. 


Брза детали:

СЛАВЕН ДИЗАЈН И СОФИСТИКАЦИРАНА БОЈА И ФУНКЦИИ - Чудесниот и привлечен дизајн има одлични комбинации на бои што му дава софистициран изглед на просторијата. Можете исто така да го користите за да ја направите просторијата посуптилна и елегантна, бидејќи е потребна за да се подобри убавината на соба и се смета за најдобро и за младенците, исто така. Има недооценет, монохроматски изглед, а притоа внесува елемент на детали и софистицираност во просторијата .. Постелнината е доволно лесна за да се користи во потопло време, но исто така се одржува и во студена ноќ.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

УБАВО ПОТВРДЕН СТИЛ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

СЕЗОНСКИ КОМФОРТ ВО ДИЗАЈН


Апликации:

Овој комплет за прекривки е исклучително лесен за нега. Може да се мие во ладна вода со слични бои. Исушете го на тивок оган. Не избелувајте - Без бледнее - Без намалување !! Конструиран да трае многу долго ако се одржува правилно.


Спецификации:

ADVANCED CRAFTS

СУПЕР мек и пријатен

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

Трајно и реактивно боење


Конкурентна предност :

The top-notch quality and great customer service. Our products come with highest standard quality with 100%customer satisfaction. Easy care and skin friendly.The product has advanced Crafts and health advanced process, reactive dyeing. This bedspread will go well with washing in long run.


Испраќам барање