EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Постелен

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598341716304206.jpg

Беж лесен геометриски модел на грижа HF29043 постелнина

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:HF29043
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD8-15 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ ЧЕСТА В.
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:70000-75000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТНА ТКАФЕНИЦА – Постигнете безвременска убавина со комплетот за ватиран кадифен прекривка од West land, со нежен ватеринг кој зрачи со шарм без напор и соодветни шамии за да го комплетира изгледот на луѓето. Декоративните врежани шевови веднаш додаваат класичен изглед без напор. Овој луксузен комплет постелнина со врвен квалитет е совршен акцент на спалната или гостинската соба. 


Брза детали:

РАСКОЈН ДИЗАЈН И ВИСОК КВАЛИТЕТ И ФУНКЦИИ – КВАЛИТЕТ - Висококвалитетното прекривка за кревет е хипоалергично, отпорно на брчки и бледнее, не паѓа и е погодно за сите сезони. Има неоценет, монохроматски изглед и истовремено внесува елемент на детали и софистицираност во собата.. Прекривката е доволно лесна за да се користи во потопло време, но се држи и во студена ноќ.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

УБАВО ПОТВРДЕН СТИЛ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

СЕЗОНСКО ПРЕМИУМСКО ПОДГОВОР


Апликации:

Овој сет на покривки е исклучително лесен за нега. Се пере во машина во ладна вода со слични бои. Се суши на тивок оган. Не избелувај – Без избледување – Без смалување!! Конструиран да трае многу долго доколку се одржува правилно. Совршен за деца со домашни миленици и деца, ткаенината отпорна на дамки и влакната од домашни миленици не би се лепат на неа. Висококвалитетниот материјал е отпорен на пилинг и бледнее, не се собира при перење.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

СУПЕР мек и пријатен

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

Долгорочните


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите. Лесна нега и пријателска за кожата. Материјалот за лесно перење создава прекрасно ажурирање на креветот, едноставно и без проблеми за да се грижите во удобноста и удобноста на домот.


Испраќам барање