EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Постелен

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598333189122406.jpg

Постелнина-HF29015 тријте крпа за коса со класичен изглед на лента

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:HF29015
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD8-15 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ ЧЕСТА В.
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:70000-75000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА ЗА ДОМА - совршен избор за сопствениците на домови со софистициран вкус во декорацијата - Исклучителна печатена шема ја открива убавината на традиционалниот гламур за прекривка со супериорен изглед за разубавување на вашата соба. Декоративно релјефно шиење додава класичен изглед без напор, веднаш. Оваа постелнина со врвен квалитет е совршен акцент на спалната соба или просторијата за гости. 


Брза детали:

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ И ФУНКЦИИ - Овој разноврсен и безвременски сет доаѓа во 3 избрани сезонски бои со современ хоризонтален дизајн, кој е практично безвременски и може да се користи во спална соба, дневна соба, студентски дом или соба за гости. Има недооценет, монохроматски изглед, а притоа внесува елемент на детали и софистицираност во просторијата .. Постелнината е доволно лесна за да се користи во потопло време, но исто така се одржува и во студена ноќ.


Опис:

ПОВЕЕНА КАЛИТЕТСКА ТАБЕЛА

УБАВО ПОТВРДЕН СТИЛ

БЕЗБЕДНО

Отпорност на смалување

СЕЗОНСКИ КОМФОРТ ВО ДИЗАЈН


Апликации:

Овој комплет за прекривки е исклучително лесен за нега. Може да се мие во ладна вода со слични бои. Исушете го на тивок оган. Не избелувајте - Без бледнее - Без намалување !! Конструиран да трае многу долго ако се одржува правилно.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

СУПЕР мек и пријатен

Лесна тежина и издржлива

ЛЕСНО ЗА ГРИ CARА 

Затвори фитинг


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите. Лесна нега и пријателска за кожата.


Испраќам барање