EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Постелен

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598332524384216.jpg

Постелнина-HF29010 деловен шик стил

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:HF29010
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD8-15 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ ЧЕСТА В.
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност:70000-75000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТСКА ТАБЕЛИНА - Изработено со употреба на врвно кадифено путер од предната страна и мека микрофибер одзади за оние пријатни есенски и зимски ноќи. Декоративно релјефно шиење додава класичен изглед без напор, веднаш. Овој луксузен комплет за постелнини со врвен квалитет е совршен акцент на спалната соба или просторијата за гости. 


Брза детали:

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ И ФУНКЦИИ - Овој разноврсен и безвременски сет доаѓа во 3 избрани сезонски бои со современ хоризонтален дизајн, кој е практично безвременски и може да се користи во спална соба, дневна соба, студентски дом или соба за гости. Има недооценет, монохроматски изглед, а притоа внесува елемент на детали и софистицираност во просторијата .. Постелнината е доволно лесна за да се користи во потопло време, но исто така се одржува и во студена ноќ.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

УБАВО ПОТВРДЕН СТИЛ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

СЕЗОНСКИ КОМФОРТ ВО ДИЗАЈН


Апликации:

Овој комплет за прекривки е исклучително лесен за нега. Може да се мие во ладна вода со слични бои. Исушете го на тивок оган. Не избелувајте - Без бледнее - Без намалување !! Конструиран да трае многу долго ако се одржува правилно.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

СУПЕР мек и пријатен

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

Долгорочните


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите. Лесна нега и пријателска за кожата.


Испраќам барање