EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Постелен

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598337796301318.jpg

Елегантен гламур спална соба дневна соба кадифена постелнина-HF29027

Место на потекло: КИНА
Бренд име: РАНЧО
Број на моделот: HF29027
Потврдување: БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол: 100set
цена: USD8-15 / СЕТ
Пакување Детали за: ПВЦ ЧЕСТА В.
Време на испорака:  во тек
Начин на плаќање: TT
Набавка Способност: 70000-75000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

GLAMOROUS COMFORTER – Crafted using premium buttery poly velvet in the front and soft microfiber in the back for those cozy fall and winter nights. High quality fabric to keep warm and cozy all year long.Patchwork bedspread let your room looks very neat and bright.Inspiration is a unique luxury bedspread with fresh contemporary design equally suitable for both the modern and the traditional home. These beautiful bedspreads are sure to give bedroom a stunning new look and provide super soft feelings and comfort. 


Брза детали:

РАСКОЈН ДИЗАЈН И БОИ – 100% микрофибер за долготрајна мекост и врвна релаксација со отпорност на избледување и дамки подобра од памукот - Хипоалергичната покривка ќе го одржува вашето тело свежо. Има неоценет, монохроматски изглед и истовремено внесува елемент на детали и софистицираност во собата.. Прекривката е доволно лесна за да се користи во потопло време, но се држи и во студена ноќ.


Опис:

ПРЕМИУМ ИЗБОР НА МИКРОВЛАКНА

УБАВО ПОТВРДЕН СТИЛ

СЕЗОНСКИ КОМФОРТ ВО ДИЗАЈН

РЕверзибилен ДИЗАЈН

ЛЕСНИ И МЕКИ


Апликации:

Овој комплет за прекривки е исклучително лесен за нега. Може да се мие во ладна вода со слични бои. Исушете го на тивок оган. Не избелувајте - Без бледнее - Без намалување !! Конструиран да трае многу долго ако се одржува правилно.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

СУПЕР мек и пријатен

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

Долгорочните


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи доаѓаат со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите. Лесна нега и пријатна за кожата. Нашиот прекривка е совршен избор за подобрување на вашиот кревет од функционален во прекрасен.


Испраќам барање